نمایش تکی

اهدا ی پک تحصیلی به کودکان مددجوی بنیاد دیابت

- تاریخ انتشار 02:18 1400/07/10  

باز آمد بوی ماه مدرسه

بوی بازی های راه مدرسه ...

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری  و کنترل دیابت ایرانیان، هاجر شریفی مدیر دفتر مشارکت های مردمی بنیاد دیابت در طرح کوله مهربانی از اهدای پک تحصیلی به کودکان  دیابتی نیازمند خبر داد.

شریفی گفت : به حول و قوه الهی و همت  خیرین محترم و با مشارکت انجمن توسعه سلامت مهرپارسی امسال هم طبق سنوات گذشته در طرح کوله مهربانی ، پک تحصیلی به کودکان و نوجوانان تحت پوشش بنیاد دیابت اهدا شد. این رسم هر ساله و در آغاز سال تحصیلی جدید اجرا می گردد.

وی با بیان اینکه کودکان نباید به دلیل مشکلات مالی از تحصیل محروم شوند گفت : به دلیل گران بودن داروها و هزینه های بالای درمان عوارض ناشی از این بیماری برخی خانواده ها توان مالی خود را از دست داده اند؛ حتی در بررسی ها و پیگیری ها متوجه شده ایم خانواده های کم بضاعت به فرزندانشان اجازه تحصیل نمی دهند کودکان هم مجبورند برای امرار معاش و تأمین هزینه های درمان، همراه اعضای خانواده کار کنند.

مدیر مشارکت های مردمی بنیاد دیابت گفت : با کمک خیرین محترم در این طرح بخشی از هزینه های تحصیل کودکان نیازمند دیابتی تامین شده است که در قالب پک تحصیلی  شامل کوله پشتی، لوازم التحریر و هزینه های ثبت نام دانش آموزان محروم از تحصیل اهدا گردید.

هاجر شریفی ادامه داد: تأمین هزینه های دارو، تجهیزات پزشکی، ارجاعات درمانی ، هزینه های پاراکلینیکی، سبد کالای خوراکی و ارزاق عمومی ، سبد کالای پروتئینی ، اهدای پوشاک عیدانه، تأمین هزینه های آموزشی، تأمین لوازم و کالای تحصیلی و .... بخشی از فعالیت های واحد مشارکت های مردمی و واحد مددکاری  بنیاد دیابت می باشد که نگاه ویژه مسئولین و خیرین سلامت را می طلبد.

بازتاب خبری 

خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

خبرگزاری برنا

سایت خبری آخرین خبر
سایت خبری خبربان

سایت خبری قطره

سایت خبری تی نیوز

سایت خبری khabarpu.com

سایت خبری  the world newsبازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com