مشارکت های مردمی

برنامه و اهداف واحد مشارکتها:

انگيزه والاي موسسين اين موسسه در راستاي حمايت از بيماران نيازمند ديابتي مي تواند اميد بخش فردايي زيبا براي بيماران باشد. هدف ما در يک جمله خلاصه مشود.
بنياد بين المللي پيشگيري و کنترل ديابت به اين مي انديشد که هيچ يک از افراد جامعه به اين بيماري مبتلا نشوند.
ناگفته نماند که اين بنياد علاوه بر خدمات آموزشي و درماني به بيماران ، اهداف خير خواهانه نيز دارد و وظيفه خود مي داند که حتي الامکان بتوتند بخشي از هزينه هاي درمان اين بيماران را پرداخت نمايد.

برنامه ها :
1- کمک هزينه درمان کودکان ديابتي.
2- کمک هزينه دارو.
3- کمک هزينه لوازم و تجهيزات پزشکي مرتبط.
4- کمک هاي نقدي.
5- کمک هاي غير نقدي.
6- کمک هزينه تحصيل دانش آموزان ديابتي.

1- کمک هزينه درمان کودکان ديابتي:
ما اعتقاد داريم که زير بناي سلامتي از دوران کودکي شکل مي گيرد. بنابراين براي تحقق اين اهداف نياز به حمايتهاي ماهيانه شما از اين کودکان مي باشد که در واقع با اين حمايتها به او زندگي دوباره مي بخشيد. از آنجايي که اين بيماري هزينه هاي سنگيني بر دوش خانواده ها نهاده است و اکثر مددجويان و خانواده ها نيازمند مي باشند ، با گرفتن دستان پر مهر اين کودکان مي توتنيد يک خانواده را از درد و غم نجات دهيد. در اين راستا شما مي توانيد با مبلغ ماهيانه 300000 ريال آينده اي زيبا برايشان رقم بزنيد.

2- کمک هزينه دارو:
ناتواني در تهيه دارو از عمده مشکلات بيماران ديابتي مي باشد. عمده مشکل بيماران ديابتي تامين هزينه دارو مي باشد و با توجه به هزينه هاي گزاف براي تهيه دارو ، خيرين عزيز مي توانند نسبت به پرداخت ماهيانه جهت تامين داروي بيماران در اين امر خداپسندانه شرکت داشته باشند. دغدغه ي تهيه دارو ، بيماري يک فرد ديابتي را تشديد مي کند و استرس که عامل تحريک کننده بيماري مي باشد با تاثير بر ميزان قند خون ، صدمات زيادي به بيمار وارد مي کند.

3- کمک هزينه لوازم و تجهيزات پزشکي مرتبط:
از جمله فعاليت هاي بنياد خيريه پيشگيري و کنترل ديابت ، تهيه تجهيزات پزشکي مورد نياز بيماران ديابتي مي باشد و براي رفع نياز هاي اين بيماران در حال حاضر نياز به حمايتهاي خيرين مي باشد و از کليه موسسات و شرکتهاي مرتبط در اين زمينه خواهشمند است در صورت امکان و اختصاص اين لوازم بيماران را ياري نمايند تا با داشتن تجهيزات ، سير درمان آنها به راحتي امکان پذير باشد.
لوازم مورد نياز از قبيل لنست و دستگاه تست قند خون مي باشد.

4- کمک هاي نقدي:
حاميان محترم ، صدقات و کمک هاي اهدايي شما با رعايت مسايل شرعي در سر فصلهاي مختلف مي تواند قرار بگيرد. لذا شما خيرين گرامي مي توانيد با تکميل فرم هاي حاميان سلامت ، ياور بيمار شويد و سير درمان اين بيماران با ياري شما ميسر خواهد شد و ما چشم به راهيم.

5- کم هاي غير نقدي:
بنياد خيريه پيشگيري و کنترل ديابت جهت تامين وسايل مورد نياز بيماران و همچنين کمک هاي غير نقدي به خانواده هاي نيازمند تحت پوشش اين بنياد پذيراي کمک هاي شما ياوران عزيز مي باشد. از خيرين گرامي خواهشمند است در صورتيکه تمايل به اهداي لوازم و وسايل به اين موسسه دارند با هماهنگي از طريق مراجعه حضوري و يا تماس با تلفن هاي دفاتر بنياد در شهرستانها هداياي خود را اعلام نمايند.

           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com