نمایش تکی

عملیات گسترده ضدعفونی و گندزدایی تاکسی ها در استان گلستان انجام شد.

- تاریخ انتشار 03:32 1399/02/02  

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان ، این بنیاد با همکاری انجمن توسعه سلامت مهرپارسی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان گلستان کارگاه آموزشی پیشگیری از ابتلا به بیمار کرونا برای جمعی از نیروهای سپاه پاسداران این استان به منظورضدعفونی و گندزدایی تاکسی ها در این استان برگزارکرد.

رقیه عمادی مدیر دفتر استان گلستان گفت: با توجه به حساسیت بالای موضوع و شیوع بیماری کرونا بر خود واجب دانسته ایم به عنوان یک سازمان مردم نهاد فعال در استان با همکاری سپاه پاسدان انقلاب اسلامی و انجمن توسعه سلامت مهرپارسی در مبارزه با گسترش این بیماری از طریق آموزش به تاکسیرانان به عنوان اولین افراد در معرض خطر بیماری در گروه حمل و نقل عمومی در کنارسایر نهادها یاری برسانیم .

عمادی در رابطه با نحوه عملکرد خود گفت : دراین سلسله آموزش ها و کارگاه ها روزانه تعداد 20 نفر داوطلب آموزش دیدند که پس از آن عملیات گسترده ضدعفونی و گندزدایی تاکسی ها به تعداد نامحدود انجام گردید.

مدیر دفتر استان گلستان بنیاد دیابت افزود: آموزش رانندگان و کلیه شهروندان بالاخص افراد دیابتی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری هستند جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به صورت گسترده در سطح استان همچنان ادامه دارد.

 بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com