نمایش تکی

همین حالا می خواهم به بنیاد دیابت کمک کنم!

- تاریخ انتشار 04:15 1392/10/07  

همین حالا می خواهم به بنیاد دیابت کمک کنم!
شماره حساب کمک های مردمی بنیاد دیابت
 بانک تجارت شماره حساب   4130/99900
کارت بانکی :           5859837000124459


بی تردید بهار بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت فصل بی دریغ و پر مهربانی و شادمانی مردم سرزمین مان است که فارغ از درد و غم و در تندرستی به فردای خویش و فرزندانشان امید وار باشند.
بهاربرای  ما در بنیاد دیابت امید و شادی ، بهروزی و تندرستی یک یک شهروندان  ایران زمین است و بر اساس اهداف عالیه بنیاد دیابت که در اساسنامه این سازمان مردم نهاد به انها تصریح شده در راستای ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی ، کاهش الام بیمارن دیابتی و بالا بردن کیفیت زندگی در کشور گام بر می داریم و هرچقدر به این هدف ها نزدیک تر شویم گویی از پس زمستانی سخت و سهمگین به بهار نزدیک و نزدیک تر می شویم .

    

آنچه از کمک های مردمی به دست می رسد، همراه با  یاری هیات امنای بنیاد-که تاکنون  بی خستگی و با پویایی و پایایی  در این راه گام گذاشته اند – صرف هزینه های درمان ، اموزش و مدد کاری می گرددکه  به تعبیر خواجه شیراز :
غلام همت آن نازنینم ، که کار خیر بی روی و ریا کرد.
هر چند از سوی برخی سازمان ها و افراد کم لطفی ها و نامهربانی ها دیده ایم اما این دشواری ها از یکسوو از سوی دیگر قلب های دریایی نیکوکاران بنیاد ، بزرگوارانی  که با لبخند بیماران ما می خندند و با اندوه انها می گریند ؛ ما را در پافشاری بر باور های زیبایمان مصمم تر می سازد.
من بر آن عاشقم که رونده است! 
ما همواره در بنیاددیابت بر این باور نیکیم که کمک  به همنوعان به هر شکل ممکن شرط انسانیت ماست و این یاری چه با دِرَم ، چه با قَدَم و چه با قَلَم امکان پذیر است .
مهم این است که نسبت به یکدیگر حس مسوولیت داریم .مهم این نیست که چه می کنیم یا چقدر می پردازیم .مهم ان است که حرکت و همراهی ما راهی می گشاید به سلامت و کاهش دردهای هم وطنی که شاید توانایی  تامین هزینه های کنترل بیماری دیابتش را نداشته باشد.
در  انتظار یاری و مهربانی شما هستیم :
دیابت بدون یاری شما متوقف نمی شود
      
روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابتبازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com