نمایش تکی

جوان ترین حامی بیماران دیابتی در بنیاد دیابت

- تاریخ انتشار 20:43 1391/11/06  

کار خیر محدودیت و نوع  زمان و مکان نمی شناسد ، به طور حتم شنیده اید که نیاکان ما انجام کار خیر را یا به قدم ، یا به قدم و یا به درم توصیف نموده اند .هدف یاری رسانی و کمک در حد توان و بضاعت نیکو کار است که در هر سن و سال و توان و استعداد می تواند دستگیر همنوع نیازمند یا بیماربوده و شریک دعای خیر یک مددجوی دردمند گردد.

پشتیبانی مالی ، کالایی ، فکری و حتی قلم زدن در راستای کمک به جامعه هدف می تواند بسیار تاثرگذارباشد و منت دار.

امروز برآنیم تا  خانم انوشه ابراهیمی 12ساله؛  جوان سال ترین  حامی بیماران دیابتی بنیاد  بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت را معرفی و از ایشان قدردانی بنماییم .

 

 این نوجوان علاقمند و دلسوز در بسیاری از مراسم و همایش ها و آیین های بنیاد دیابت در کنار سایر اعضا و همکاران سازمان کمر به خدمت به بیماران دیابتی بسته و حضور ایشان مصداق بارز این حقیقت است که هیچ خدمتی در این راه کوچک و کم قدر نیست و ارزش کار خیر به نیت نیکو کار بستگی داشته  و نزد خداوند جایگاهی بسیار والا دارد.

از سوی دیگر وجود فرهنگ نیکو کاری در خانواه ها با پشتوانه غنی تفکر نوع دوستانه اسلامی – ایرانی در صورتی که راه ، هدف و ابزار خود را به درستی بیابد می تواند در کاهش های اجتماعی و آلام نیازمندان و فرهنگ سازی برای آینده سازان جامعه بسیار کارساز باشد .برای همه ی  انوشه های نیک اندیش کشورمان آرزوی بهروزی ، تندرستی و ثبات قدم در راهی که در پیش گرفته اند داریم .

 

پایان پیام / ش43

روابط عمومی  بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابتبازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com