نمایش تکی

چهارمین جلسه دوره آموزشی مادران تنها برگزار شد

- تاریخ انتشار 14:15 1398/07/29  

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان هاجر شریفی  مدیر عامل انجمن حامیان بانوان شریف از برگزاری چهارمین جلسه همایش مادران تنها با همکاری بنیاد دیابت، مرکز نیکوکاری شریف ، انجمن توسعه سلامت مهر پارسی و اداره 7 کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.

شریفی افزود: این جلسه آموزشی خوشبختانه از استقبال خوبی برخوردار گردید. در بخش اول همایش خانم پوراحمدی در مبحث مهارت های زندگی در زمینه ارتباط موثر، روابط عمومی، تعریف کلمه عشق با تعابیر مختلف و چگونه به دل هم بنشینیم،سخن گفتند. همچنین درباره تاثیر واحد کلام با 7درصد، لحن 38 درصد، زبان بدن 55 درصد در سخنان افراد توضیحاتی بیان کردند. ایشان طریقه مختلف بیان جملات در حالات پرسشی خبری تعجبی و.... را آموزش دادند و در پایان در زمینه محرکات کلامی، کودک درون و والد درون صحبت کردند. در بخش دوم از جلسه ایشان در خصوص فرزند پروری مطالبی مطرح نمودند.

در بخش سوم خانم هاشمی در قسمت آسیب های اجتماعی در زمینه مدیریت میان فردی در خانواده و جامعه پس از طلاق سخنانی بیان نمودند. در همین راستا مبحث مهم ارتباط موثر افراد با یکدیگر را در گرو 3 عامل  -صراحت   -صداقت  -صمیمیت   دانستند که اگر این 3 عامل در ارتباطات زناشویی وجود داشته باشد ارتباطات گسیخته شده و سرانجامش طلاق نخواهد بود. در نتیجه ازدواج و تشکیل خانواده که عامل مهم کنترل جمعیت می باشد جایگاه مهمی در جامعه خواهد داشت.بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com