نمایش تکی

اهدای دستگاه پمپ انسولین به یکی از کودکان بنیاد دیابت

- تاریخ انتشار 12:37 1398/11/06  

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان هاجر شریفی مدیر دفتر مشارکت های مردمی بنیاد دیابت از اهدای دستگاه پمپ انسولین توسط خیر محترم بنیاد دیابت به یکی از نوجوانان واحد مددکاری خبر داد.

آفریننده مهر، آن زمان که انسان را سرشت، محبت را در قلبش نوشت و مُهر کرد راز قلب انسان را؛ قلبی که می تپد برای قلبی دیگر، قلبی که به درد می آید از رنج قلبی دیگر. قلبی که شادمان می شود از شعف قلبی دیگر. قلبی که می گذرد از تمام داشته هایش، برای قلبی دیگر. آری این است راز آفرینش انسان؛ انسانی که شایسته امانت است و مسجود فرشتگان. انسانی که چونان خورشید هیچ گاه از بخشش ذره ذره تابندگی اش بی نور نخواهد شد؛ زیرا تمام قلبش سرشار از نور خداست. انسانی که سخاوت دستانش، به سخاوت آسمان طعنه خواهد زد و تقسیم لبخندش، گره از چین پیشانی ها خواهد گشود. انسانی که برای استجابت آرزوهای انسانی دیگر، باران خواهد شد تا سرزمین ترک خورده یأس، رنگ شادمانی و شکوفایی بگیرد. انسانی که برای آسایش دلی بی آرامش پر از مهر خواهد شد تا در پناه چشمان مهربانش غم ها کوچ کنند.

خیر عزیز؛ من آموخته ام که وقتی ناامید می شوم خداوند با تمام عظمتش ناراحت می شود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم و آن زمان بود که امیدوارانه بهترین ها را از خدای بخشنده ی عظیم طلب کردم و رحمت و مهربانی را در تو دیدم، انسانی که سد خواهد کرد راه تکثیر فقر را برای بیماران؛ به وسعت انسانیت و دلی مالامال از محبت. برای شما آرزوی بهتربن ها را دارم که با اهدای پمپ انسولین توانستید گوشه ای از مشکلات مالی و درمانی ام را برطرف نمایید.                                              با تشکر نادیا
بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com