نمایش تکی

خدمات پایش سلامت و غربالگری تست قند خون در مرکز توسعه سلامت بانوان استان خراسان رضوی برگزار شد.

- تاریخ انتشار 12:35 1398/05/12  

 به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان ، این بنیاد با مشارکت انجمن توسعه سلامت مهر پارسی خدمات پایش سلامت و غربالگری قند خون را در مرکز توسعه سلامت بانوان ارائه کرد. 
فرشته هنری معاون آموزشی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان از ارئه خدمات پایش سلامت و غربالگری قند خون در مرکز توسعه سلامت بانوان خراسان رضوی خبر داد و گفت با توجه به آمارها درصد ابتلای بانوان به بیماری دیابت نسبت به مردان بیشتر است ،وی هدف از اجرای این طرح در مراکز توسعه سلامت بانوان آموزش و ارتقاء سطح سلامت بانوان دانست و گفت: در این مراکز خدمات پایش سلامت شامل غربالگری قند خون ، تست قند خون، تست فشار خون ، کنترل BMI مشاوره فردی دیابت و ... ارائه می شود و باتوجه به وضعیت سلامت فرد مراجعه کننده در صورت لزوم به پزشک ارجاع داده می شود . 
وی در ادامه گفت : افراد زیادی به بیماری دیابت نوع 2 مبتلا  و یا در معرض خطر بیماری هستند که اطلاع درستی از بیماری ندارند در این میان  بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان آموزش های لازم را به صورت رایگان در اختیار عموم جامعه قرار می دهد. 
لازم به ذکر است پیشتر این خدمات در مرکز توسعه سلامت بانوان در حاشیه شهر برگزار می شد که بنیاد دیابت علاوه بر مراکز قبلی مراکز داخل شهر را نیز پوشش می دهد.بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com