نمایش تکی

فرشته هنری عضو هیئت مدیره و مدیرآموزش این بنیاد برای 2 سال متوالی به عنوان نماینده تشکل های مردمی در شورای اجتماعی محلات انتخاب شد .

- تاریخ انتشار 09:42 1398/03/04  

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان فرشته هنری عضو هیئت مدیره و مدیرآموزش این بنیاد برای 2 سال متوالی به عنوان نماینده تشکل های مردمی در شورای اجتماعی محلات انتخاب شد .
فرشته هنری، عضو هیآت مدیره و مدیر آموزش بنیاد دیابت در مصاحبه با شهرآرا گفت : بنیاد بین المللی پیشگیری و کتارل دیابت ایرانیان با مجوز سازمان بهزیستی کشور در سال 1384 فعالیت خود را آغاز  و در حال حاضردر سطح کشور در فعالیت می کند. 
وی افزود : دفتر مرکزی در شهر مشهد مقدس و در بلوار سجاد واقع شده است و تا کنون برنامه های آموزشی زیادی هم برای بیماران دیابتی و هم برای عموم شهروندان برگزار کرده است .
مدیر آموزش بنیاد دیابت در رابطه با نحوه مراجعه و مشاوره دیابت گفت: از آنجا که این مرکز یه تشکل مردم نهاد است و یکی از اهداف ما آگاه سازی و ارتقاء سطح سلامت جامعه است مشاوره دیابت و راهنمایی ها در حوزه پیشگیری و کنترل این بیماری به صورت رایگان در این مرکز انجام می گیرد. 
وی همچنین فعالیت های انجام شده در سطح منطقه یک شهرداری مشهد را اینگونه بیان کرد: راه اندازی ایستگاه های سلامت در بوستان های محله، راه اندازی جشنواره های غذای سالم ، اجرای پیاده روی خانوادگی ، برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی و جنگ های کودکانه در فرهنگسرای انتظار ، آموزش به مدیران سمن ها و .... از جمله فعالیت های این مرکز در این محله است وی در ادامه خاطر نشان کرد این فعالیت ها بخش کوچکی از فعالیت های این مرکز است و این بنیاد با توجه به رسالت خود و جامعه تحت پوشش خود فعالیت های گسترده ای در سطح کشور دارد. 
هنری با اشاره به انتشار ماهنامه سلامت و تندرستی گفت : ماهنامه سلامت و تندرستی، تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صاحب امتیازی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان به جهت افزایش سطح آگاهی عموم جامعه در سطح کشور منتشر و توزیع می شود.بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com