نمایش تکی

سومین مرحله از سری کارگاه های سرطان و نقش سازمان های مردم نهاد

- تاریخ انتشار 13:57 1397/11/09  

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان و همکاری اداره سلامت منطقه ۱۴ همایش پیشگیری از سرطان  در هفته جهانی سرطان در دبیرستان دخترانه ولیعصر در تاریخ ۹۷/۱۱/۹ برگزار گردید.

در این همایش مانند دو همایش قبلی به توضیح انواع سرطان نوع خوش خیم و بدخیم پرداخت.

مدرس خانم رستگاری با بیان اینکه تومورهای بدخیم امکان عود در ناحیه دیگر بدن را نیز دارند گفت به احتمال بسیار بالا در  نوع بدخیم  سلول های سرطانی از طریق خون و لنف به نقاط دیگر بدن انتقال می یابد و منجر به تشکیل تومور جدیدتر شود که به این عمل متاستاز گفته می شود.

لذا تشخیص به موقع سرطان به نحوه درمان و شرایط تکمیلی درمان و بهبود کامل کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از موادی که در طبیعت وجود دارد و ماده بسیار موثر در درمان سرطان و جلوگیری از آن است (HAD10 ) می باشد که در طبیعت تنها در ژل رویال وجود دارد.

ماده (HAD10) به ژل رویال خاصیت ضد سرطانی بخشیده است. همچنین از طریق خاصیت ضد فعالیت استروژن، این ژل مانع رشد سلولهای سرطانی در سرطان پستان میشود. این ماده میتواند سلول های ایمنی را وادار به تولید مواد و عوامل ضد تومور در بدن کند. از جمله این مواد می توان به عامل نکروز دهنده تومور و اینترفرون گاما اشاره کرد. در مشاهدات آزمایشگاهی افزایش مواد فوق در کشت سلول همراه با ژل رویال تایید شده است.

این ماده بسیار مغذی، تاثیر خوبی بر بهبود بیماران سرطانی بعد از پرتو درمانی و شیمی درمانی دارد و باعث افزایش سرعت تولید گلبولهای سفید (WBC) در خون میشود.بازگشت
           


  • دفتر مرکزی: مشهد- بلوار سجاد- مقابل خیابان میلاد- پلاک 56
  • صندوق پستی : 558-91865
  • کد پستی : 9186694748
  • تلفکس : 1-37650400-051
  • ایمیل : info@diabetf.com